Haberler

#

Ayla Çelik’in “Ben” Serüveninin Son Klibi! “Aynalı Dolap”

Türk pop müziğine kazandırdığı sayısız hit şarkıyla adından sıkça söz ettiren ve Sony Music Türkiye etiketi ile yayımlanan albümü ”BEN” ile en çok dinlenilenler arasında yer alan Ayla Çelik, albümünün dördüncü klibi “Aynalı Dolap” ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Sözleri kendisine, bestesi Gökhan Tepe'ye ve düzenlemesi Musatafa Ceceli'ye ait olan “Aynalı Dolap”klibiyle 20 Ocak Cuma günü AylaCelikVevo Youtube kanalında ve tüm müzik kanallarında dinleyicilerle buluşan Ayla Çelik, hız kesmeden yeni albümü için çalışmalarına başladı.

2017-01-20 01:51:07
devamını oku
#

Selami Bilgiç Feat. Soner Arıca'dan Yeni Single Çalışması

 Dj Selami Bilgiç’in, Soner Arıca ile işbirliği yaptığı yeni single’ı Dj Selami Bilgiç feat Soner Arıca “Dönsen Bile” müzikseverlerle buluşuyor. Sözleri Ülkü Aker’e, müziği Yannis Markapoulos’a, düzenlemesi Selami Bilgiç’e ait olan“Dönsen Bile” nin single’ ında şarkının; Selim Öztürk akustik versiyonu ve lounge versiyonu da olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Dj Selami Bilgiç feat Soner Arıca “Dönsen Bile” Sony Music Türkiye etiketi ile   20 Ocak 2017 Cuma günü tüm dijital platformlarda ki yerini alacak. 

2017-01-20 01:30:03
devamını oku
#

Derya Uluğ'dan ''Canavar''

  Derya Uluğ, yeni single’ı ‘Canavar’ı müzik severle buluşturuyor. Uluğ, ‘Canavar’ı geçtiğimiz günlerde Ayazağa’da hazırlanan platoda Ulaş Elgin yönetmenliğinde kliplendirdi. Derya Uluğ  bu hareketli şarkıyı da ‘Okyanus’ şarkısında olduğu gibi Asil Gök ile birlikte yazdı. ‘Canavar’ın aranjesi ise Ozan Çolakoğlu imzasını taşıyor. “CANAVAR”  isimli single çalışması Türkiye’de ilk defa aynı şarkıya 2 ayrı baskı yapılarak çift cd olarak basıldı. 2 albüm kapağı arasında kararsız kalan Derya ULUĞ’a  DMC ve Samsun DEMİR ayrı 2 ayrı baskıdan oluşan çift CD sürprizi yaptı.

2017-01-16 02:32:38
devamını oku

Canlı Yayın

Canlıyayın player Canlıyayın Winamp
SERHAT yaz boşluk bırak MEsajını 3834'e gönder