Haberler

#

Sıla Yeni Albümünde Yer Alan ''Afitap''ı Kliplendirdi.

  Geçtiğimiz haftalarda hazırlıklarını tamamladığı altıncı stüdyo albümü “Mürekkep”in kapak fotoğrafını sosyal medya hesapları üzerinden paylaşarak büyük merak uyandıran Sıla, yeni albümünün ilk video klibini; aynı zamanda çıkış şarkısı da olan “Afitap”a çekti.  Sıla Gençoğlu’nun kaleme aldığı “Afitap”ın müziği Florent Boshnjanku’ya, düzenlemesi ise Fatih Ahıskalı’ya ait. Bedran Güzel yönetmenliğinde çekilen video klibin görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi. Cengiz Abazoğlu’nun hazırladığı kıyafetlerle ve yenilenmiş imajıyla kamera karşısına geçen Sıla’nın “Afitap”klibinin çekimleri yaklaşık 16 saatte tamamlandı.  6 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan “Mürekkep” albümünün ilk video klibi “Afitap”, 29 Nisan’da tüm müzik kanalları ve SılaVEVOYoutube kanalı aracılığıyla dinleyicilerle buluşacak.

2016-04-28 01:18:44
devamını oku
#

Mabel Matiz'den ''Ahu'' ya Klip

Mabel Matiz, 2015 yılında çıkardığı 3. stüdyo albümü 'Gök Nerede' de yer alan şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. Müzikseverlerden ve eleştirmenlerden tam not alan albümün 4.video klibi , 'Gel', 'Sarışın' ve 'Bir Hadise Var' dan sonra 'Ahu' şarkısına geldi. Başarılı sanatçı söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Can Güngör'e ait 'Ahu'nun video klibi için ünlü fotoğraf sanatçısı Aytekin Yalçın yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Fas'ın Marakeş ve Essaouira şehirlerinde çekimleri gerçekleşen video klip, müziğin estetik ve dansla buluştuğu farklı bir sanat eseri olarak karşımıza çıkıyor. 3 gün süren çekimlerde görüntü yönetmenliğini Fırat Sözbir, sanat yönetmenliğini ise Anıl Can üstlendi. Mabel Matiz'in kostümleri Mert Yemenicioğlu tarafından özel olarak hazırlandı.

2016-04-27 06:15:00
devamını oku
#

İrfan Özata Örf'ü Sevenleriyle Buluşturuyor!

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden İrfan Özata, 'Yazı Tura' isimli maxi single çalışmasıyla Mayıs ayında sevenlerinin karşısında olacak. Yepyeni şarkılarıyla adından sıkça söz ettirecek olan İrfan Özata; albümün ilk video klibini sözleri Yazgın Kaçak, bestesi ise kendisine ait olan 'Örf' adlı parçasına çekti. Sedat Doğan yönetmenliğinde, Beykoz Kundura Fabrikası'nda çekilen video klipte İrfan Özata'ya Meksikalı model Belinda Romana eşlik etti. Çalışmanın stil danışmanlığını ise Zeynep Şimşek ve Rabia Yaman üstlendi.

2016-04-25 02:53:39
devamını oku

Canlı Yayın

Canlıyayın player Canlıyayın Winamp
SERHAT yaz boşluk bırak MEsajını 3834'e gönder