Haberler

#

Oğuzhan Koç'tan Duygusal Şarkı !

Pop müziğin yükselen isimlerinden Oğuzhan Koç, "Beni İyi Sanıyorlar" isimli yepyeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.  Koç; sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi Çağrı Telkıvıran'a ait şarkının klibini de aynı gün dinleyicileriyle buluşturdu. Bedran Güzel yönetmenliğinde çekilen duygusal klipte; sanatçının ayrıldığı sevgilisiyle ilgili anılarını yad ederek yaşadığı depresyon ve aşk acısı anlatılıyor.

2018-02-24 01:39:29
devamını oku
#

Yalın'dan Yepyeni Şarkı !

Pop müziğin başarılı isimlerinden Yalın; sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu'na ait "Hele Bir Başla" isimli yepyeni şarkısını dinleyicileriyle buluşturdu.  Sanatçı mixini Emre Kıral'ın, masteringini ise Stuart Hawkes/Metropolis'in yaptığı şarkısını 3 ayda hazırladı. Şarkının klip çekimlerinde yönetmen koltuğunda Bedran Güzel yer aldı. Yalın, tanıtım toplantısında ise; "Albüm yapmaya devam edeceğim. Sevdiğim bir sanatçının albümünü baştan sona kadar dinlemeyi seviyorum. Beni yolculuğa götürüyor. O yüzden albümler benim için çok değerli. Ama maalesef sektör bizi daha çok single yapmaya yönlendiriyor" şeklinde konuştu.

2018-02-23 12:01:41
devamını oku
#

Derya Uluğ Yepyeni Şarkısıyla Karşımızda !

"Okyanus", "Canavar" ve "Nabız 180" isimli şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Derya Uluğ, "Ne Münasebet" isimli yepyeni şarkısını dinleyicileriyle buluşturdu.  Sözü Gökhan Şahin, bestesi Asil Gök imzalı şarkının aranjesini Asil Gök ve Görkem Oker yaptı. Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısının klibi için kamera arkasına geçen Uluğ, ilk yönetmenlik deneyimini de yaşamış oldu. Sanatçıya, eğlence merkezinde gerçekleşen klip çekimlerinde çocuk ve yaşlı kalabalık bir cast grubu eşlik etti. Derya Uluğ'un ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu klibin görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi.

2018-02-16 01:26:27
devamını oku

Canlı Yayın

Canlıyayın player Canlıyayın Winamp
SERHAT yaz boşluk bırak MEsajını 3834'e gönder