Haberler

#

Gökçe'den İstanbul'a Klip Çalışması

Gökçe, 'Matruşka' albümünün dördüncü video klibini 'İstanbul' şarkısına çekti. Sevilen sanatçı, 'Her şey Bitmedi Bitemez' ve 'Vazgeçmeseydin Keşke' nin video kliplerinde de birlikte çalıştığı Said Dağdeviren ve İdil Dizdar yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Video klip, İstanbul'un farklı semtlerinde ve Gökçe'nin evinin terasında çekildi. 3 süren çekimler sonunda tamamlanan video klipte Gökçe'ye müzisyen arkadaşları da eşlik etti. Gökçe söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Alen Konakoğlu'na ait 'İstanbul'un video klibinde İstanbul'a olan aşkını anlattı. Bugüne kadar 'Böğürtlenli Reçel', '5 Kuruş Yok', 'Kaktüs Çiçeği', 'Matruşka' albümleri, 'Tik Tak', 'Vazgeçmeseydin Keşke' single'larıyla büyük başarılara imza atan Gökçe, yeni stüdyo albümünü 2017 yılında dinleyicilerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

2016-11-28 02:28:24
devamını oku
#

Aslı Demirer'in Mini Albümü Çıktı!

Gökhan Türkmen ile birlikte seslendirdiği 'Korkak' şarkısı ve son projesi 'Saat Oniki' ile adından sıkça söz ettiren Aslı Demirer, 5 şarkıdan oluşan yepyeni mini albümü 'Dünyanın En Aşk Yeri'ni müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Aslı Demirer'in ilk mini albümüne ismini veren ve aynı zamanda albümün çıkış şarkısı olan 'Dünyanın En Aşk Yeri 'nin sözleri başarılı söz yazarı ve besteci Murat Güneş'e, müziği ve düzenlemesi ise albümün prodüktörlüğünü de üstlenen Aytaç Özgümüş'e ait.  Şarkı, aşkın dünyanın en güzel aptallığı olduğuna vurgu yapan sözleri ve pop öğeleri taşıyan modern sound'u ile oldukça dikkat çekiyor. Albümde sözü ve müziği Aslı Demirer'e ait 'Bilirsin' adlı şarkının yanı sıra 'Lodos' ve 'Al Beni' isimli güçlü aşk şarkıları da yer alıyor. Mix'leri Barış Büyük, Sertaç Özgümüş, Özer Yener, Serkan Ölçer üstlenirken; Mastering'lerde ise Barış Büyük'ün imzası var. Fethi Karaduman'ın fotoğraflarını çektiği mini albümün kapak tasarımı Berkcan Okar'a ait. Çalışmada imzası olan bir diğer isim ise başarılı modacı Emre Erdemoğlu. Aslı Demirer'in yepyeni mini albümü 'Dünyanın En Aşk Yeri' Kasım ayında tüm dijital platformlarda yerini alacak.

2016-11-28 02:55:21
devamını oku
#

Başarılı Grup Redd'ten ''Mükemmel Boşluk'' Albümüyle Çok Yakında!

'Mükemmel Boşluk ve ilk video şarkısı 'Aşk Virüs' ile sevenlerinden tam not alan Redd, albümün ikinci video klibini söz ve müziği Doğan Duru'ya ait 'İtiraf' şarkısına çekti.  Albümün en dramatik parçalardan biri olan 'İtiraf', Redd'in besteci ve söz yazarı Doğan Duru'nun duygularını sert ve tüm gerçekliğiyle dışa vurduğu bir itiraf şarkısı.   Yönetmenliğini Güneş Duru'nun üstlendiği Sarıyer sahilinde çekilen video klipte Redd, Amerikalı oyuncu ve model Marissa Hodges ile birlikte kamera karşısına geçti. Başarılı grup, çok yakında 'Mükemmel Boşluk' albümünü plak formatında sevenleriyle buluşturacak.

2016-11-17 12:49:30
devamını oku

Canlı Yayın

Canlıyayın player Canlıyayın Winamp
SERHAT yaz boşluk bırak MEsajını 3834'e gönder