Haberler

#

Kaan Tangöze'den Beklenen Klip Çalışması Geldi!

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze 2015'in Eylül ayında müzikseverlerle buluşturduğu ilk solo çalışması 'Gölge Etme' ile sevenlerinden tam not aldı. Albümün öne çıkan şarkılarından 'Bekle Dedi Gitti' ilk yayınlandığı günden itibaren büyük beğeni ve ilgi topladı. Tangöze'nin hayranları tarafından 'Bekle Dedi Gitti' şarkısına birçok video çekildi. Başarılı sanatçı bu videoları bir araya getirerek Çağlar Kanzık yönetmenliğinde şarkısına bir video klip hazırladı. 'Gölge Etme' albümünün ilk video klibi 'Bekle Dedi Gitti' şarkısının bestesi Kaan Tangöze'ye; sözleri, nakarat kısmı Özdemir Asaf'ın 'Çizik' şiirinden alıntılanarak Kaan Tangöze'ye aittir.

2016-06-21 01:08:15
devamını oku
#

yirmi7'den Yeni Şarkı: 'Sokak Lambası'

2015 yılının son günlerinde Türkiye'de yayınladıkları ilk single çalışmaları 'Muhtemel Aşk' ile kısa zamanda geniş bir hayran kitlesi edinen yirmi7, yeni şarkıları 'Sokak Lambası' nın hazırlıklarını tamamladı. 'Sokak Lambası'nın sözleri Okan Şarlı'ya müziği Okan Şarlı ve Murat Arıkan'a ,düzenlemesi ise Gripin ve yirmi7'ye ait. Gripin Yapım tarafından yayınlanan 'Sokak Lambası'nın video klibini Kemal Başbuğ yönetti. Modern rock ile klasik Türk müziği ezgilerini birleştiren Los Angeles'lı bir etnik - rock grubu olarak kurulan yirmi7, ismini 27 yaşında hayatlarını kaybeden Jimi Hendrix, Jim Morrisson, Janis Joplin, Kurt Kobain ve diğerlerinin anısına YİRMİ7 olarak almıştır. YİRMİ7, Okan Şarlı (Bas – Vokal), Murat Arıkan (Gitar) ve Saddler Samayoa (Davul)'dan oluşuyor.

2016-06-21 01:44:13
devamını oku
#

Göksel'den Çok Sevilecek Klip Çalışması

Göksel, 'Sen Orda Yoksun' albümünün 4. video klibini, albümün en neşeli şarkılarından 'Isırgan'a çekti. Murat Joker yönetmenliğinde, Cihangir'de bir apartman dairesinde 12 saat süren yoğun bir tempoda gerçekleşen klibin çekimlerinde görüntü yönetmeni koltuğunda Vural Şahin yer aldı. Şarkının kendisi kadar neşeli bir Romantik Komedi konseptinde çekilen klipte Göksel'e, 2015 yılında İki Kişilik Yaz oyunundaki rolüyle 19. Afife Tiyatro Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü yine aynı yıl Tiyatro Eleştirmenliği Birliği tarafından da yılın erkek oyuncusu seçilen Tuğrul Tülek eşlik ediyor. Göksel için 'Isırgan'a özel tasarlanan kostümler Özlem Kaya imzası taşıyor.

2016-06-21 01:35:12
devamını oku

Canlı Yayın

Canlıyayın player Canlıyayın Winamp
SERHAT yaz boşluk bırak MEsajını 3834'e gönder