Haberler

#

Ferhat Göçer "Özledim"i Yayınladı!

Ferhat Göçer’in, “Yolun Açık Olsun” albümünde yer alan “Özledim” isimli şarkısının, video klibi yayınlandı. "Özledim" şarkısının söz ve müziği Ferhat Göçer’e, düzenlemesi ise Ozan Doğulu'ya ait.

2017-06-21 02:35:55
devamını oku
#

Gülden Mutlu'dan Sürpriz Single : 'Açık Yara'

Son dönemin en üretken kadın şarkı yazarlarından Gülden Mutlu, yeni single çalışması "Açık Yara"yı dijital müzik platformları ve müzik marketlerde, dinleyicilerinin beğenisine sundu. "Soğuk Odalar", "Unutamam Dedin", "Yatsın Yanıma", "Gel De Yak", "Bye Bye" gibi güçlü şarkılarıyla geniş kitlelerin yakından takip ettiği Gülden Mutlu, 2017 yazını bir ayrılık şarkısı olan "Açık Yara" ile karşılıyor. Söz ve müziği Gülden Mutlu'ya, düzenlemesi Hüseyin Cebişçi ve Özgür Abbak'a ait "Açık Yara" şarkısının video klibinin yönetmen koltuğunda Işıl Reina oturuyor.

2017-06-16 01:43:23
devamını oku
#

Ayşegül Aldinç ''Kendisi''ne Sıfır Işıkla Klip Çekti!

Sek'iz isimli proje albümündeki şarkıları kliplendirmeye devam eden başarılı sanatçı Ayşegül Aldinç, beşinci video klibini 'Kendisi' isimli şarkısına çekti.  Ayşegül Aldinç'in hayatında özel bir yere sahip olduğunu söylediği 'Kendisi' şarkısının söz, müzik ve düzenlemesi şarkının geri vokallerini de üstlenen Kenan Doğulu'ya ait.   Murat Joker yönetmenliği ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde Kıbrıs'ta çekilen ve teknik olarak özel ışıklar kullanılmadan çekilen klipte gün ışığı ile ışıltılı bir görünüme sahip olan Ayşegül Aldinç, styling'ini Anıl Can'ın üstlendiği klibi için : '' Çok uzun zamandır ilk defa bu kadar renkli ve süslü görünüyorum bu klipte. Kendi içinde ufak bir devrim sayılabilir. '' dedi. "Kendisi" şarkısının klibi,tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

2017-06-15 12:57:37
devamını oku

Canlı Yayın

Canlıyayın player Canlıyayın Winamp
SERHAT yaz boşluk bırak MEsajını 3834'e gönder