Haberler

#

Aydın Kurtoğlu'ndan Yeni Klip!

Aydın Kurtoğlu, geçtiğimiz Nisan ayında yayınladığı Pişman isimli maxi single'ının üçüncü video klibini ilk slow şarkısı olan Pişman şarkısına çekti. Yönetmenliği Murat Joker, görüntü yönetmenliği ise Varol Şahin üstlenirken, stil danışmanlığı ise Sinem Kurtoğlu'nun gerçekleştirdi. Klipte, ayrılık acısı çeken bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu ,samimi ve başarılı oyunculuğu ile de dikkat çekiyor ve kendisine klipte oyunculuğu ile Burcu Derya eşlik ediyor.

2017-10-16 04:28:38
devamını oku
#

Can Gox'tan Ahmet Kaya Şarkısı !

Alternatif müziğin güçlü seslerinden Can Gox, "İçimde Ölen Biri" isimli single çalışmasını sevenleriyle buluşturdu.  Sanatçı, Ahmet Kaya'nın "İçimde Ölen Biri" isimli şarkısını coverlayarak müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının düzenlemesini Alper Atakan, mix ve masteringini ise Barış Büyük yaptı. Şarkıya Akın Ak yönetmenliğinde lirik video çeken Can Gox, "Bundan farklı bir klip daha çekeceğiz" diye konuştu.

2017-10-16 03:12:16
devamını oku
#

Serdar Ortaç Yepyeni Albümünü Yayınladı !

Pop müziğin başarılı isimlerinden Serdar Ortaç, uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı "Cımbız" isimli yepyeni albümünü dinleyicileriyle buluşturdu.  Bugüne kadar "Yaz Yağmuru", "Ben Adam Olmam", "Gıybet" ve "Abi" gibi sevilen şarkılara imza atan sanatçı, yepyeni albümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. 12 şarkıdan oluşan albümün iki şarkısı ise Yıldız Tilbe'nin imzasını taşıyor.        

2017-10-16 03:16:11
devamını oku

Canlı Yayın

Canlıyayın player Canlıyayın Winamp
SERHAT yaz boşluk bırak MEsajını 3834'e gönder