Haberler

#

Gülben Ergen'den Renkli Klip Bu Kez ''Panda'' Parçasına Geldi.

'Kalbimi Koydum' isimli albümüyle listelerdeki başarısını devam ettiren Gülben Ergen, albümün 6. video klibini sözleri ve müziği Altan Çetin'e, aranjesi Taşkın Sabah'a ait olan hareketli şarkısı 'Panda' ya çekti. Nihat Odabaşı yönetmenliğinde Sketch Style / Drawing Animation tarzında hazırlanan video 25 günde tamamlandı. Video klipteki bütün kareler üzerinden çizimler yapılarak, tv içleri, panda kafası, dekor gibi bölümlerdeki composit çalışamalar Gülben Ergen'in senkron çekimleri ile montajlandı.

2016-09-26 04:36:37
devamını oku
#

''Ömrüme Yetiş'' Şarkısına Funda Arar Klip Çekti

Funda Arar, 'Hoşgeldin' isimli albümünün dördüncü video klibini, sözleri Zeki Güner'e, bestesi ve aranjesi Febyo Taşel'e ait 'Ömrüme Yetiş' şarkısına çekti. Yönetmenliğini Nihat Odabaşı'nın üstlendiği video klip 15 kişilik bir ekiple 2 günde çekildi. Şehirli bir kadının yalnızlık hikayesinin anlatıldığı video klipte, Funda Arar'a oyuncu Mustafa Vuran eşlik etti

2016-09-20 01:46:30
devamını oku
#

Gökhan Özen'den 3. Video Klip 'Değişir Dünya'ya Geldi

Gökhan Özen son albümü 'Maske'de yer alan şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. 'Mis' isimli şarkı ile çıkış yapan, ardından 'Eski Defter'i kliplendiren sanatçı, geçtiğimiz günlerde albümün üçüncü video klibi 'Değişir Dünya' için kamera karşısına geçti. Söz, beste ve düzenlemesi Gökhan Özen'e ait 'Değişir Dünya'nın video klibi iki yıl süren çekimler sonunda tamamlandı. İşitme Engelliler Vakfı'ndan bir eğitmenin de yer aldığı çekimlerde tüm oyuncular işaret dili ile ''Değişir Dünya'' dedi. 'Değişir Dünya'nın en büyük sürprizi ise, Gökhan Özen'in kızları Ada Deren ve Derin Su Özen'in de video klipte yer alması oldu.

2016-09-20 01:38:25
devamını oku

Canlı Yayın

Canlıyayın player Canlıyayın Winamp
SERHAT yaz boşluk bırak MEsajını 3834'e gönder