Haberler

#

Aleyna Tilki'den İkinci Single!

2016 yazında çıkardığı "Cevapsız Çınlama" ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki, ‘Sen Olsan Bari’ isimli yepyeni çalışmasıyla bu istikrarı sürdürüyor. Söz ve müziği Ersay Üner imzası taşıyan şarkının aranjörlüğünü Ozan Çolakoğlu üstlendi. Yönetmen koltuğunda Serdar Börcan otururken, klibin hikayesi ve stylingi Aleyna Tilki’ye ait.

2017-08-09 11:24:47
devamını oku
#

Sezen Aksu'dan Remix Albüm!

Sezen Aksu’nun 6 yıl aradan sonra 17 Ocak tarihinde çıkardığı ‘’Biraz Pop Biraz Sezen’’ albümünün remix versiyonu raflarda yerini aldı.

2017-08-09 11:29:40
devamını oku
#

Ozan Doğulu Ft. Ece Seçkin 'Sayın Seyirciler'

Son dönemin en dikkat çeken isimlerinden biri olan Ece Seçkin, Ozan Doğulu'nun 130Bpm Forte albümünde seslendirdiği ''Sayın Seyirciler'' isimli şarkısını kliplendirdi. Sayın Seyirciler'in söz ve müziği Ayşen-Kemal Şimşekyay'a, düzenlemesi ise Ozan Doğulu'ya ait. Klip çekimi için Orion Stüdyoları'nda bir araya gelen ikili, Murad Küçük yönetmenliğinde ve Eren Yıldız görüntü yönetmenliğinde enerji dolu görüntülere imza attı. Toplamda dört ayrı konsept ile tamamlanan klipte, güzel sanatçıya iki profesyonel dansçı performansıyla eşlik etti.  Mükemmel dans performansları ile göz dolduran Ece Seçkin, enerjik tavırlarıyla da setin neşe kaynağı oldu. Koridor konseptinde birlikte performans sergileyen Ece Seçkin ve Ozan Doğulu, Ozan Doğulu'nun uçtuğu sahnelerde keyifli anlar yaşadı. Klibin son sekansında bir kürsüde seyircilerin karşısına çıkan başarılı sanatçı, şarkıyla uyumlu ve sert tavırlarıyla izleyicilere hitap ederken adeta şarkının ruhunu klipte yaşattı.  Ece Seçkin ve Ozan Doğulu'nın '' Sayın Seyirciler '' isimli şarkısı tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.

2017-08-09 11:37:34
devamını oku

Canlı Yayın

Canlıyayın player Canlıyayın Winamp
SERHAT yaz boşluk bırak MEsajını 3834'e gönder