Haberler

#

Nazlı Geri Dönüşünü ''Açık Ara'' İle Yapıyor

Nazlı, geçtiğimiz yaz müzikseverlerle buluşturduğu 'Aşk Bile' isimli şarkısının ardından yeni single çalışması 'Açık Ara' ile yeniden dinleyicilerinin karşısına çıktı. Sözleri Ayşen'e, müziği Kemal Şimşekyay'a ait olan 'Açık Ara'nın aranjesi ise Emirhan Cengiz imzası taşıyor. Şarkının remix versiyonu Dj Mert Aydın tarafından yapıldı. Teoman Topçu yönetmenliğinde 52 kişilik bir ekip ile çekilen video klipte green screen tekniği kullanıldı. Dans koreografileri Orhan Üstündağ tarafından hazırlandı. Styling'i Zeynep Erel üstlenirken, fotoğraflar ise Fethi Karaduman tarafından çekildi.

2016-07-25 03:31:00
devamını oku
#

Simge ''Kamera'' Eğlenceli Şarkısı İle Yaza Damgasını Vuracak!

İmzasını attığı başarılı şarkıları ve farklı tarzı ile zirveden inmeyen Simge, yeni teklisi 'Kamera'yı müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Sözleri Alper Narman, Onurr, Ghost Writer ve Sezen Aksu'ya, müziği Pritam Chakraborty'ye ve uyarlama düzenlemesi Ozan Bayraşa'ya ait olan 'Kamera' şarkısının mix ve mastering'i Emre Kıral imzası taşıyor.  Simge, farklı müziği ve enerjik tavrıyla 2016 yazının hit şarkılarından biri olmaya aday 'Kamera' isimli şarkısını Bedran Güzel yönetmenliği ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde uzun süre üzerinde titizlikle çalışılan dev bir prodüksiyon ile Ümraniye Platoları'nda kliplendirdi. 

2016-07-25 02:02:50
devamını oku
#

Ece Seçkin 'Adeyyo' ile Coşturacak!

Ece Seçkin, yeni maxi single çalışması ile yaza iddialı giriyor. 'Hoşuna mı gidiyor ?', 'Aman Aman' gibi duyguları harekete geçiren parçalarıyla hitleri belirleyen Ece Seçkin, bu yaz da 'Adeyyo' ile coşturacak. Sözleri Ayşen Şimşekyay, bestesi Kemal Şimşekyay'a ait 'Zamanım Yok' maxi single çalışmasının çıkış parçası olan 'Adeyyo' nun aranjörlüğü Ozan Doğulu tarafından yapıldı. Ece Seçkin'in yazın enerjisini etnik bir hikaye ile sergilediği 'Adeyyo' klibi geçtiğimiz günlerde Murad Küçük yönetmenliğinde Kilyos'da çekildi. Video klip ve maxi single çalışması tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayına girdi. Albüm ise 20 Temmuz'da müzik marketlerde yerini alacak.  Ece Seçkin'in 'Zamanım Yok' maxi single çalışmasında 3 yeni şarkı ve Kolpa ile düet yaptığı 'Hoş Geldin Ayrılığa' parçası bulunuyor. Gülden Mutlu'nun Ece Seçkin için özel olarak yazıp bestelediği, düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait 'Şarkının Adı Olsun' ilk slow parça olarak yerini alıyor. Keyifli bir dans hiti olan ve albüme adını veren 'Zamanım Yok' şarkısının sözü Ayşen Şimşekyay, bestesi Kemal Şimşekyay, aranjesi ise Emrah İş ve Nurettin Çolak'a ait.

2016-07-18 02:23:49
devamını oku

Canlı Yayın

Canlıyayın player Canlıyayın Winamp
SERHAT yaz boşluk bırak MEsajını 3834'e gönder